Blog

Pendik Psikolojik Danışmanlık

Psikolojik Danışmanlık Nedir?

Psikolojik Danışmanlık, yaşam boyu kişisel ve kişilerarası işlevselliği kolaylaştırmaya odaklanmayı sürdüren profesyonel psikoloji içinde bir uzmanlık alanıdır. Uzmanlık, duygusal, sosyal, mesleki, eğitimsel, sağlıkla ilgili, gelişimsel ve örgütsel kaygılara özel önem vermektedir.

Danışmanlık Psikologları, hem bireysel hem de grup ortamında her yaştan ve kültürel geçmişe sahip kişilere hizmet verir. Ayrıca, etkinliklerini veya üyelerinin rahatını artırmak isteyen kuruluşlara düzenli olarak danışırlar.

Pendik de Danışmanlık Psikologları tarafından kullanılan müdahaleler kısa veya uzun vadeli olabilir; genellikle probleme özgüdür ve hedefe yöneliktir. Bu faaliyetler, bireysel farklılıklara ve çeşitliliğe değer veren ve yaşam boyunca önleme, geliştirme ve uyum sağlamaya odaklanan bir felsefe tarafından yönlendirilir.

Pendik psikolog hizmetleri, belli bir kalıbın içine dahi olmadan, kişiye yönelik olarak hizmet vermekteyiz. Sizlerin düşüncesi bizim için değerli.

Pendik de Maucasi ailesi olarak insanın yaşadığı iyi veya kötü deneyimleri önemsiyoruz. Sizler için buradayız ve sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

 

“Zayıf noktalarınızdan güçlü taraflarınız doğacaktır.”

Sigmund Freud

 

 

İlgili Mesajlar